Commissies

Om alles in goede banen te leiden, zijn er een aantal commissies die elk een deel van de organisatie op zich nemen. Een lid van de Stichting of Raad van Elf kan in diverse commissies tegelijk zitting hebben. Enkele commissies zijn: het 11-11-bal, de Prinskeuze, de Carnavalskrant, de Titelveiling, de Prinsenzittingen, de Wagenbouw, de Optocht, de Kroegentocht, het Scholenproject en de Carnavalsmis. En dat zijn ze nog lang niet allemaal...

 

 

COMMISSIES 2018 - 2019

 

Activiteiten, Lief en Leed

Thea van Berkel en Coby Wouters

Bedankmiddag

Martijn en Monique Fliervoet, Thea van Berkel, Priscella vd Brand

Carnavalsmis

Saskia Boonstoppel, Marloes Stehmann, Henk Wiersma, Henriëtte vd Heijden, SJC

Catering

Claudia v/d Sanden, Tessa van Doorn, Renske van Roosmalen, Piet en Ineke Sanders, Mariette Kuis

Diner Wollerich

Frank v/d Brand, Coby Wouters, Renske van Roosmalen, Christo Slabbekoorn en Nellie Spanjers

Elf-Elf

André v/d Sanden, Patrick Sanders, Marcel Nolle, Erwin Delisse, Arnie vd Heijden, Ard vd Eertwegh, Marjanne en Liesbeth 

Fotografie, Website , PR & Communicatie

Arnie vd Heijden, Patrick Sanders, Renier Rust en Johnny Huijberts

Kleurrijk Papgat

Renier Rust, Priscella v/d Brand, Heidi Rust, Martijn & Monique Fliervoet

Krant

Arnie v/d Heijden, , Elise Strijbos, Claudia v/d Sanden, Heidi Rust, Monique Fliervoet, Leo Wouters, Renske van Roosmalen, Frans Habraken, Joan Bekx

Nieuwe Leden

Frank van den Brand, Tessa en Gerald van Doorn, Marc Strijbos en Joan Bekx 

Optocht

Martijn Fliervoet,  Henk Wiersma, Hans Zonnenberg, Henry v/d Zanden en Gerald van Doorn

Kledingcommissie

Thea van Berkel, Claudia v/d Sanden, Benita van Summeren

Planning Kroegentocht

Antwan van Summeren, Renier Rust en Robert Strijbos

 

 

Prinsenzittingen

Henriette v/d Heijden,  Leo en Coby Wouters, Ard v/d Eertwegh Sandra v/d Linden, René Gibbels, Benita van Summeren

Prinskeuze

Antwan en Benita van Summeren, André en Claudia van de Sanden, Leo en Coby Wouters, Tonio en Thea van Berkel, Prins Nulleke en Adjudant Ton, Anita en Ingrid

Receptie Prins

Martijn Fliervoet, Priscella v/d Brand, Gerald van Doorn, ordecommissaris, voorzitter PK, secretaris

Scholen project

 Monique Fliervoet, Fieke Barten, Tessa van Doorn, SJC

Sleutelpresentatie

Martijn Fliervoet, Marjanne van den Oever, Piet Claassen, koppel

Sponsoring

Frank v/d Brand, Elise Strijbos, Gerald van Doorn 

Sunrise

Arnie v/d Heijden, Elise Strijbos

Titelveiling

Leo Wouters, Marinus Merks, Antwan van Summeren, Renier Rust, Saskia Boonstoppel

Van RossumPapgatPrijs

Frank van den Brand, Ed Steenbakkers, Johan v/d Bongaardt, Nulleke Pluk, Frans Habraken

Vlaggenparade

Robert Strijbos, Tonio van Berkel, André v/d Sanden, Antwan van Summeren, Renier Rust, Wilfred Peeters

Wagenbouw

Robert Strijbos, Marinus Merks, Tonio van Berkel, André v/d Sanden, Gerald van Doorn, Renier Rust, Patrick Sanders

Willempke Pap

Tonio van Berkel, Marinus Merks 

    
De rood gedrukte namen zijn de voorzitters van de commissies









































































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© vanHeeschBeheer - 2019 - Alle rechten voorbehouden / All rights reserved.