Commissies

Om alles in goede banen te leiden, zijn er een aantal commissies die elk een deel van de organisatie op zich nemen. Een lid van de Stichting of Raad van Elf kan in diverse commissies tegelijk zitting hebben. Enkele commissies zijn: het 11-11-bal, de Prinskeuze, de Carnavalskrant, de Titelveiling, de Prinsenzittingen, de Wagenbouw, de Optocht, de Kroegentocht, het Scholenproject en de Carnavalsmis. En dat zijn ze nog lang niet allemaal...

 

 

COMMISSIES 2018 - 2019

 

Activiteiten, Lief en Leed

Thea van Berkel en Coby Wouters

Bedankmiddag

Alita en Gerard v/d Koevering, Henk Wiersma & Mirjam vd Vossenberg, Thea van Berkel, Priscella vd Brand

Carnavalsmis

Saskia Boonstoppel, Marloes Stehmann, Henk Wiersma, Henriëtte vd Heijden, SJC

Catering

Claudia v/d Sande, Mirjam vd Vossenberg, Monique Fliervoet, Tessa van Doorn, Piet en Ineke Sanders, Mariette Kuis

Diner Wollerich

Frank v/d Brand, Alita v/d Koevering, Coby Wouters, Christo Slabbekoorn en Nellie Spanjers

Elf-Elf

André v/d Sande, Patrick Sanders, Marcel Nolle, Erwin Delisse, Gerard vd Koevering, Ard vd Eertwegh en SJC

Fotografie, Website , PR & Communicatie

Arnie vd Heijden, Patrick Sanders, Renier Rust en Johnny Huijberts

Kleurrijk Papgat

Renier Rust, Priscella v/d Brand, Heidi Rust, Martijn & Monique Fliervoet, Coby Wouters

Krant

Arnie v/d Heijden, , Elise Strijbos, Claudia v/d Sande, Heidi Rust, Monique Fliervoet, Leo Wouters, Renske van Roosmalen, Johan v/d Bongaardt, Janine v/d Linden, Frans Habraken

Nieuwe Leden

Arnie v/d Heijden, Tessa van Doorn, Antwan van Summeren en Gerald van Doorn

Optocht

Martijn Fliervoet,  Henk Wiersma, Hans Zonnenberg, Gerrit Ketelaars, Henry v/d Zanden en Gerald van Doorn

Kledingcommissie

Thea van Berkel, Claudia v/d Sande, Alita v/d Koevering, Benita van Summeren

Planning Kroegentocht

Henk Wiersma, Antwan van Summeren en Renier Rust

Podiumbouw

André v/d Sande, Robert Strijbos, Marinus Merks, Tonio van Berkel

Prinsenzittingen

Henriette v/d Heijden,  Leo Wouters, Ard v/d Eertwegh Sandra v/d Linden, Johan v/d Bongaardt, René Gibbels, Benita van Summeren

Prinskeuze

Frank van den Brand en Elise Strijbos, Priscella van den Brand en Robert Strijbos, Antwan en Benita van Summeren, André en Claudia van de Sande, Ton van Hout, Sander vd Ven

Receptie Prins

Martijn Fliervoet, Priscella v/d Brand, Gerald van Doorn, ordecommissaris, voorzitter PK, secretaris

Scholen project

 Monique Fliervoet, Fieke Barten, Tessa van Doorn, SJC

Sleutelpresentatie

Martijn Fliervoet, Frank vd Brand, Ardie Thijssen, Piet Claassen, Frits Stehmann

Sponsoring

Frank v/d Brand, Elise Strijbos, Antwan van Summeren, Gerald van Doorn 

Sunrise

Arnie v/d Heijden, Elise Strijbos

Titelveiling

Leo Wouters, Marinus Merks, Antwan van Summeren, Mirjam vd Vossenberg, Renier Rust, Saskia Boonstoppel

Van RossumPapgatPrijs

Frank van den Brand, Ed Steenbakkers, Johan v/d Bongaardt, Ton van Hout

Vlaggenparade

Robert Strijbos, Tonio van Berkel, André v/d Sande, Antwan van Summeren, Renier Rust

Wagenbouw

Robert Strijbos, Marinus Merks, Tonio van Berkel, André v/d Sande, Gerard v/d Koevering, Renier Rust, Patrick Sanders

Willempke Pap

Tonio van Berkel, Marinus Merks 

    
De rood gedrukte namen zijn de voorzitters van de commissies









































































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© vanHeeschBeheer - 2018 - Alle rechten voorbehouden / All rights reserved.